به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

اندازه گیری قد به انگلیسی


fa.wikipedia.org
پا (یکا) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
فوت یا پا (به انگلیسی: foot ) واحد اندازه‌گیری طول برابر ۱۲ اینچ و معادل ۳۰٫۴۸ سانتی‌متر است که با مخفف ft و یا پریم (') نمایش داده می‌شود.
fa.wikipedia.org
تحلیل رگرسیون - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
تحلیل رگرسیون همچنین برای شناخت ارتباط میان متغیر مستقل و وابسته و ... (به انگلیسی: Francis Galton ) در مقاله‌ای که دربارهٔ بازگشت به میانگین منتشر کرده‌بود .
www.bahesab.ir
واحدهای اندازه گیری طول | باحساب
میکرومتر را میکرون نیز میگویند و برابر است بایک هزارم میلیمتر و یا یک میلیونیم متر. ... واحدهای طول پر کاربرددر سیستم واحدهای انگلیسی عبارتند از اینچ( Inch)، ... برای تبدیل فوت به متر، مقدار برحسب فوت رادر 0.3048 ضرب مینماییم.
www.asreelm.com
چطور سایز درست سینه بند (سوتین) را اندازه گیری کنیم؟ - عصرعلم
31 دسامبر 2013 ... سوتین (واژه ای فرانسوی به معنی پشتیبان و حامی، معادل Support در زبان انگلیسی) میتواند بهترین دوست شما باشد و یا به بدترین دشمن شما تبدیل ...
www.bahesab.ir
واحد اندازه گیری وزن و جرم | باحساب
واحدهای اندازه گیری وزن و جرم مانند کیلوگرم پوند اونس اسلاگ مثقال و تن ، تبدیل واحد وزن ، اونس چند ... وزن یک جسم به جرم ( mass ) آن جسم و مقدار نیروی گرانش وارد شده بر آن جسم وابسته است. ... اسلاگ (slug): واحد جرم در سیستم انگلیسی اسلاگ میباشد.
www.bahesab.ir
تبدیل واحد آنلاین | باحساب
بمنظور تبدیل لیتر به کیلوگرم، متر مکعب به تن، سی سی به میلی گرم و موارد مشابه به .... مترمربع ، سانتیمترمربع ، اینچ مربع ، یاردمربع ، فوت مربع ، مایل مربع و.
www.irlanguage.com
مرجع آموزش زبان ایرانیان - جملات کاربردی زبان انگلیسی در مورد سن ...
در این پست اصلاحات و جملات کاربردی انگلیسی که در مورد سن - قد و وزن کاربرد دارد عنوان شده است. ... پس هنگامی که سن دقیق کسی را نمی دانیم می توانیم کلیه جملات مربوط به سن را با استفاده از عبارات زیر بسازیم. ... 32- سه کیلو کم کرده ام(لاغر شده ام).