به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

ترجمه سوتین به انگلیسی

www.kolahstudio.com
بدن ، گوشت و روح : حيوان شدن « KolahStudio
فرانسيس بيكن به عنوان يك چهره نگار ، نقاش كلّه هاست و نه صورتها ؛ و تفاوت بسياري ست ميان اين دو . صورت ، يك ... اين بدان معني نيست كه فاقد روح است بلكه روحي ست در شكلي بدني ، و جاني جسماني و حيات مند ؛ روحي ست حيواني . كلّه روح ... اين مشخصه ي بيكن است كه او را از رامبراند و سوتين مجزا مي سازد. ... ترحّم انگليسي ايرلندي او.

havijebanafsh.blogfa.com
بهمن ۱۳۹۲ - خنده های صورتی
خوشحالی و هیجان برای پریود شدن و سوتین پوشیدن ... در خانه جدید شان است که با دختری به نام نانسی دوست می شود که با دوست های قبلی ...... ترجمه ی نسرین وکیلی ... اولم و معلم دیفرانسیل پیش دانشگاهی و دوتا از استادهای دانشگاهم و یک استاد انگلیسی ...
jadi.net
رادیوگیک ۶۶ – رادیو جوراب شلواری اول: آبی علیه صورتی | کیبرد آزاد
22 آگوست 2016 ... در این هفته بالاخره شجاع می شیم و پایه اول رادیو جوراب شلواری رو می‌ذاریم. ... مورد آبی و صورتی حرف می‌زنیم و نگاهی به این می‌ندازیم که چیزهایی که در ذهن ... پیشنهاد می‌کنم از این به بعد یا به زبان انگلیسی لکچر بدید یا واژگان .... حال سوال اینه که آیا این هم ما هستیم که باعث میشیم دخترها لطیف، نازک نارنجی، احساساتی و.
fa.wikipedia.org
سینه‌بند - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
سینه‌بند یا پستان‌بند یا سوتین (به فرانسوی: Soutien-gorge ) گونه‌ای زیرپوش مختص زنان است که امروزه برای پوشانیدن و بالا نگه‌داشتن پستان استفاده می‌شود.
fa.wiktionary.org
سینه - ویکی‌واژه
معروف است و به عربی صدر گویندش. ... آلمانی: Brust; اسپانیایی: pecho; اسلواکیایی : hruď، hrudník; انگلیسی: chest، breast، ... ویکی‌پدیا مقاله‌ای دربارهٔ سینه دارد ...