به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

جهت های جغرافیایی به انگلیسی


jurbangeo.ut.ac.ir
پژوهش های جغرافیایی برنامه ریزی شهری - راهنمای نویسندگان
پژوهش های جغرافیایی برنامه ریزی شهری (JURBANGEO) ... صفحة اول: عنوان کامل مقاله به فارسی و انگلیسی؛ نام نویسنده یا نویسندگان به فارسی و ... exploration of cause and effect, with policy options for the EU, land use policy, 27, ####.
onlyforu.persianblog.ir
جهت یابی در طبیعت - پرنیان
3 ژانويه 2016 ... جهت یابی به معنی تشخیص جهت های جغرافیایی ست. ... که در ادامه براتون میگم، هیچ کدوم به دقت قطب نما یا جی پی اس های پیشرفته امروزی نیستند، اما ...
www.beytoote.com
روش‌های جهت‌یابی در روز - بیتوته
(جهت‌های جغرافیایی، که شمال با رنگ قرمز مشخص شده)این چهار جهت را جهت‌های اصلی می‌نامند. ... از آن‌جا که جهت ظاهری حرکت خورشید در آسمان از شرق به غرب است، جهت حرکت سایهٔ خورشید بر روی زمین از غرب به .... بیوگرافی ویرجینیا وولف، نویسنده انگلیسی.
fa.wikipedia.org
شمال - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
شُمال (شِمال هم تلفظ شده) یا آپا یا اَپاختَر، یکی از چهار جهت اصلی است. در نقشه‌ها جهت شمال را همیشه به سوی ... Compass Rose English East.svg. شمال (اَپاختَر، آپا) ... است که از شمال طلوع می‌کنند. به منطقه بالای مدار قطب شمال در فارسی شمالگان گفته می‌شود.
rapidlearn.ir
جهت های جغرافیایی به زبان آلمانی | آموزش سریع زبان
بزرگترین و کاملترین سایت آموزش زبان – زبان انگلیسی آلمانی فرانسه عربی. ... جهت های جغرافیایی به زبان آلمانی را به همراه معنی آن ها می توانید مشاهده کنید :.
fa.wikipedia.org
نامگذاری به ترتیب نقاط قطب‌نما - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
نامگذاری به ترتیب نقاط قطب‌نما به نامگذاری به ترتیب ۳۲ نقطهّ ساعت‌گرد و پادساعت‌گرد در قطب‌نما گفته می‌شود. ... میانی که در سمت (ستاره‌شناسی) بسیار کمک کننده‌است و نیازی به ذکر عدد و درجه جهت‌ها نیست. ... ۳۲ نقطه بادی قطب‌نما با حروف انگلیسی.