به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

جوراب نازک به انگلیسی

jadi.net
رادیوگیک ۶۶ – رادیو جوراب شلواری اول: آبی علیه صورتی | کیبرد آزاد
22 آگوست 2016 ... در این هفته بالاخره شجاع می شیم و پایه اول رادیو جوراب شلواری رو می‌ذاریم. ... مورد آبی و صورتی حرف می‌زنیم و نگاهی به این می‌ندازیم که چیزهایی که در ذهن ... پیشنهاد می‌کنم از این به بعد یا به زبان انگلیسی لکچر بدید یا واژگان .... حال سوال اینه که آیا این هم ما هستیم که باعث میشیم دخترها لطیف، نازک نارنجی، احساساتی و.

fa.wikipedia.org
جوراب ساق‌بلند - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
جوراب ساق‌بلند یا جورابِ استاکینگ نوعی جوراب بلند است که به دلایل زیبایی‌شناسی و مُد مورد استفاده زنان و دختران و در موارد خاصی مورد استفاده برخی مردان قرار دارد.
fa.wikipedia.org
جوراب - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
برای بیابانی به همین نام، مقالۀ بیابان جوراب را ببینید. ... انگلستان ساخته شد و نکتهٔ جالب توجه این است که سازندهٔ آن یک «کشیش» انگلیسی، به نام ویلیام لی، بود.
www.almaany.com
ترجمة و معنی کلمه جوراب در فرهنگ لغت فارسی-عربی اصطلاحات صفحه 1
معنی جوراب تعریف کلمه جوراب در فرهنگ لغت آنلاین المعانی مبحث مورد جستجو موضوع است در فرهنگ لغت فارسی-عربی فرهنگ لغت جامعی که شامل معنی لغات و جملات  ...
www.banisport.com
لیست قیمت جوراب واریس - بانی اسپرت
لیست قیمت جوراب واریس و موجودی فروش برترین برند های جوراب واریس در مرکز تخصصی تجهیزات پزشکی، ماساژور و لوازم ورزشی بانی اسپرت.
etranslator.blogfa.com
آموزش زبان انگلیسی - لباسها (پوشاک) در زبان انگلیسی (clothes in ...
25 مارس 2012 ... تو این پست پوشاک رو به زبان انگلیسی می نویسم. ضمنا چند مورد اشتثناء هم ... jacket: ژاکت scarf: روسری dress: لباس زنانه. gloves: دستکش skirt: ...
www.rezanooshmand.blogfa.com
Zabanadabi - 850 کلمه پایه زبان انگلیسی با معنی فارسی
Zabanadabi - 850 کلمه پایه زبان انگلیسی با معنی فارسی - نوشته های محمدرضا نوشمند در باره ی زبان و ادبیات. ... by . به وسیله. C. cake ,, کیک. camera ,, دوربین. canvas ,, پارچه کرباس. card ,, کارت - ورق. care , ..... rough ,, زمخت - خشن. round ,, گِرد - ...
fa.wikipedia.org
ساپورت - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
ساپورت (به انگلیسی: Support Leggings ) نوعی لباس چسبنده برای پوشش پاهاست که مردان و زنان از آن استفاده می‌کنند و در ایران بیشتر مورد استفاده‌ی زنان است.
bestdic.ir
All words - BestDic
Sexual, جنسي‌، تناسلي‌، وابسته‌ به‌ الت‌ تناسلي‌ و جماع‌. .... Sharpen, تيز كردن‌، تيز شدن‌، نوك‌ تيز كردن‌، تقلب‌ كردن‌، تند ..... انگليسي‌) تكان‌ خوردن‌، تكان‌ دادن‌.