به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

حرفمو پس میگیرم به انگلیسی

zabanshenas.com
بهترین روش آموزش زبان انگلیسی با فیلم (اینفوگرافیک برنامه ...
5-چه جوری با دیکشنری انگلیسی به انگلیسی لانگمن کار کنم؟ ... پس یعنی فعلا من باید یادگیری با فیلم رو حداقل یه ماهی فراموش کنم. ... حقیقتش کلاس واقعن استفاده چندان نداره ولی من از اساتید راهنمایی میگیرم. .... یعنی با این که کلمات زیادی بلدم باید اول فکر کنم و بعد حرفمو بزنم.

sarsepordehbinam.persianblog.ir
عاشقانه - ... حرف هایی که بعد از تو در دلم ماند ...
باشی برای اینکه یه لحظه بتونم با خیال راحت به هیچ چیز فکر نکنم .. به این امید که تو ..... یا مثلا همین دیشب یه خواب دیدم به زبانِ اصلی (انگلیسی) خنده . .... شاگردم یه دختر خانم خوشگل و باهوش و جذاب ... کلاس که تموم ..... سر از کار چشمات کسی در نیاورد
hamidtoraby.blogfa.com
Let's Learn English
Mar 9, 2012 ... Let's Learn English - Learn English and fly - Let's Learn English. ... سر به سر من نذار. 27.I don't ..... اصطلاحاتی که در زبان فارسی هم وجود دارند، مثل سیاه کردن (کلک زدن و کلاه گذاشتن سر کسی) ، زرد شدن (به شدت ترسیدن)،… Black.
fa.wikipedia.org
سیرک عجایب - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
سیرک عجایب (به انگلیسی: Cirque du Freak ) داستانی نوشته دارن شان از سری قصه‌های سرزمین ... اما دارن متوجه می شود که استیو حسابی ترسیده و نگران چیزی است.
smile1818.blogfa.com
رايج ترين اصطلاحات انگليسي
12 ژانويه 2014 ... رايج ترين اصطلاحات انگليسي - ... هر کاری دلت می خواهد بکن، به من چه! None of your cheek! ... اگه کسی به شما بد و بیراه گفت با این جمله ساده اصطلاحا میگین: خودتی .... همینجوري you look fishy....... مشکوك میزنی. It calls question.
www.kardoonline.com
بیشمار اصطلاح و عبارات و تکیه کلامهای عامیانه و رایج زبان انگلیسی
بیشمار اصطلاح و عبارات و تکیه کلامهای عامیانه و رایج زبان انگلیسی را در این ... kiss/marry the gunner's daughter : به توپ بسته شدن و تازیانه خوردن : تو فیلم های ...
1000idioms.mihanblog.com
اصطلاحات و مکالمات محاوره ای روز انگلیسی امریکایی
البته فقط اصطلاح نیست ، در مورد هرچی که به زبان انگلیسی امریکایی مربوط میشه می ... برای نخستین بار در ایران آموزش انگلیسی محاوره‌ای و Slang امریکایی با مطالبی از .... 1- اخیرن همکار جدیدی به شرکت‌تون اضافه شده و امروز هم اولین روز کاری اونه.
expressions.blogfa.com
جملات و اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی
استفاده از الگوهای جملات عامیانه به زبان انگلیسی باعث می شود تا زبان آموزان با اعتماد به نفس بهتری ... توجه داشته باشید که این اصطلاحات بیشتر در صحبت کردن رایج است و در نوشتار Writing ... Make a big deal about something از كاه كوه ساختن.