به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

خراب شدن ماشین به انگلیسی

youc.ir
سوال و جواب های فنی مربوط به دینام اتومبیل | You Can - شما می توانید
23 آوريل 2015 ... آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز ... در جلوی داشبورد هر اتومبیل بوسیله آمپرمتر، جریان برق دینام که به باتری می رود برای ... در اثر اتصالی سیم های دینام و گرم شدن دینام، بالشتک ها می سوزند. .... افتامات دینام خراب.

www.languageguide.org
سفر خودرو: دايره لغات زبان انگلیسی - LanguageGuide.org
تمرین واژگان و اصطلاحات language_name مربوط به سفر خودرو. محل اشاره گر خود را بر روی متن به شنیدن آن را تلفظ با صدای بلند.
www.irlanguage.com
جملات و اصطلاحات انگلیسی در مورد موتور خودرو Car Engine
فرمت این مجموعه PDF است و به صورت لینک دانلود در اختیار زبان آموز قرار خواهد گرفت. پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور با کلیک بر روی تصویر کتاب در بالا می ...
rezanooshmand.blogfa.com
Zabanadabi - جملاتی برای مکالمه انگلیسی
جملاتي براي مكالمه به زبان انگليسي از كتاب يادگار پيرا. مکالمه شماره ۱. در فرودگاه. آیا ممکن است گذرنامه شما را ببینم؟ May I have a look at your passport please?
www.irlanguage.com
مرجع آموزش زبان ایرانیان - جملات و اصطلاحات انگلیسی در لاستیک و ...
فرمت این مجموعه PDF است و به صورت لینک دانلود در اختیار زبان آموز قرار خواهد گرفت. ... جملات رایج زبان انگلیسی، در مورد لاستیک خودرو - پنچر شدن لاستیک و ...
www.kardoonline.com
بیشمار اصطلاح و عبارات و تکیه کلامهای عامیانه و رایج زبان انگلیسی
بیشمار اصطلاح و عبارات و تکیه کلامهای عامیانه و رایج زبان انگلیسی را در این ... kiss/marry the gunner's daughter : به توپ بسته شدن و تازیانه خوردن : تو فیلم های ...
etranslator.blogfa.com
آموزش زبان انگلیسی - لغت
27 ژوئن 2016 ... تکلیف انجام دادن ✅Do homework .... ریشه های کلمات در زبان انگلیسی به همراه یک مثال از آن (Words' roots in english language with an exam. سلام. ..... را به خاطر سپرد. افعالی عبارتی (دوبخشی و چند بخشی) تشکیل شده با come: ...
razezaban.blogfa.com
همه چی به زبان انگلیسی
همه چی به زبان انگلیسی - شش جهت است این وطن قبله در او یکی مجو (وبلاگی برای تمرین زبان ... گوش کردن به صحبت افرادی که زبان اصلی شان انگلیسی است.
www.ssa.gov
English-Farsi Glossary — انگليسي فارسي فهرست ... - Social Security
تقريبی. ARC )AIDS Related Complex(. ا- آر- سی )گروه وابسته به اید ز(. Area Agency on Aging. سازمان محلی در مورد سالمندان. Area Code. کد ناحیه. Arise. ناشی شدن.
www.englishiseasy.ir
دیکشینری آنلاین رایگان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
کامل ترین دیکشینری آنلاین رایگان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و لیست کامل اصطلاحات ... بر روی حرف مورد نظر کلیک کنید. ... توجه فرمائید: