به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

خون به انگلیسی


www.tebyan.net
آزمایش قند و چربی های خون - تبیان
برای اغلب ما این اتفاق افتاده است که نسبت به تفسیر نتایج آزمایش خون خود یا نزدیکان مان حساس شده باشیم، البته اغلب نتایج آزمایشات خون همراه با مقادیر مرجع و ...
fa.wikipedia.org
قند خون - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
قند خون (به انگلیسی: Blood Glucose Level )، اندازه گلوکز موجود در خون انسان یا حیوان است. بدن انسان قادر است تا از طریق عمل هموستاز میزان قند خون را کنترل کند.
fa.wikipedia.org
انعقاد خون - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
انعقاد خون یا دَلَمه شدن خون (به انگلیسی: Coagulation ) فرایندی است که موجب لخته‌شدن خون می‌شود. این فرایند از دو مسیر داخلی وخارجی موجب تبدیل فیبرینوژن به ...
www.khajeh.blogfa.com
نخستین اطلس خون شناسی فارسی / انگلیسی
با نگاه کردن به يک لغت انگليسي نمي‌توانيم به تلفظ صحیح آن پي ببريم راه دستیابی به تلفظ. صحیح واژه های علم هماتولوژی ... خون گیری از ورید در آزمایشگاه طبی.
www.emdadgar.com
چگونه برگه ازمایش بخوانیم - پایگاه اینترنتی امدادگران ایران
آزمایش خون یا CBC که مخفف جمله انگلیسی. ... به طور کلی «هم» به معنی آهن است و هر جا در هر کلمه‌ای آمد حتما آن کلمه ارتباطی با گلبول قرمز دارد.
fa.wikipedia.org
سرطان خون - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
سرطان خون یا چنگار خون یا لوسمی یا لوکمیا (به انگلیسی: Leukemia یا ... از مغز استخوان شروع می‌شود و باعث شکل‌گیری تعداد زیادی گلبول سفید غیرطبیعی می‌گردد. ... درد استخوان، خونریزی شدید و پی‌درپی و پدیدار شدن خون در ادرار یا مدفوع کودک.