به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

رابطه پنهانی به انگلیسی

fa.journals.sid.ir
SID.ir | عوامل گرايش زنان و مردان متاهل به رابطه نامشروع جنسي
طرح مساله: زندگي مشترک نيز مانند هر امر و پديده ديگر، آسيب ها و آفت هاي خاص خود را دارد و يکي از آسيب هاي عمده زندگي مشترک، وجود رابطه نامشروع است، در اين ميان مساله  ...

www.bbc.com
روابط آلمان و ایران، 'یگانگی نژاد آریایی' - BBC
6 دسامبر 2009 ... کتابی که به تازگی به عنوان "آلمانی‌ها و ایران" در برلین منتشر شده، در اصل کاوشی در تاریخ روابط سیاسی آلمان با ایران است. ... اطلاعات بیشتر درباره بایگانی شدن صفحات (به انگلیسی). ... روابط آلمان و ایران، 'یگانگی نژاد آریایی'.
www.beytoote.com
آمیزش جنسی چیست؟ - بیتوته
اساساً تمام نقاط بدن قابلیت تحریک جنسی را دارند اما برخی نقاط به دلیل تراکم .... مقام سوم جستجوگران واژه انگلیسی sex (جنس) از میان تمام کشورهای جهان قرار داشتند.
pahlaviha.pchi.ir
جاسوس همجنس باز انگليس در دربار پهلوي - پهلوی ها | موسسه مطالعات و ...
وليعهد درهنگام مراجعت ، يكي از دوستان انگليسي خود به نام "ارنست پرون" را كه مستخدم ... نيز سليقه و تخصص داشت به عنوان باغبان كاخهاي سلطنتي رهسپار شمال نمود.
fa.wikipedia.org
میل جنسی به کودکان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
میل جنسی به کودکان یا بچه‌بازی یا پدوفیلی عبارت است از میل شدید جنسی عودکننده ... در بچه‌بازی، شخص میل جنسی به کودکان دارد و دختر و پسرش فرقی نمی‌کند، در ...
dinarattigheter.se
تمایل جنسی چیست؟ | dinarattigheter
تمایل جنسی می تواند لذتبخش باشد و باعث خوشحالی و احساس تعلق مشترک شود. ... ترانس جنسی یعنی تعلق داشتن به یک جنسیت و این موضوع ارتباطی با تمایلات جنسی ... این واژه در آغاز در زبان انگلیسی به عنوان اصطلاح عامیانه ای برای همجنسگرایان ...
share.america.gov
با چندی از اصطلاحات عشق و عاشقی آشنا شوید| ShareAmerica
8 آوريل 2015 ... با چندی از اصطلاحاتی که آمریکایی در عشق و عاشقی به کار می برند آشنا شوید. ... یک پسربچه یک قلب کاغذی در دست دارد و به دختربچه نگاه می کند (Thinkstock ( Thinkstock). با چند اصطلاح انگلیسی درباره عشق و عاشقی آشنا شوید ... کاربرد محاوره ای: “ماه پیش علاقه شدیدی به کلر داشت، ولی این ماه عاشق دلباخته امیلی ...
www.ssa.gov
English-Farsi Glossary — انگليسي فارسي فهرست ... - Social Security
تقريبی. ARC )AIDS Related Complex(. ا- آر- سی )گروه وابسته به اید ز(. Area Agency on Aging. سازمان محلی در مورد سالمندان. Area Code. کد ناحیه. Arise. ناشی شدن.
bestdic.ir
All words - BestDic
Sexual, جنسي‌، تناسلي‌، وابسته‌ به‌ الت‌ تناسلي‌ و جماع‌. .... Sharpen, تيز كردن‌، تيز شدن‌، نوك‌ تيز كردن‌، تقلب‌ كردن‌، تند ..... انگليسي‌) تكان‌ خوردن‌، تكان‌ دادن‌.
dr.shiravi.com
واژگان فارسی به انگلیسی - Dr. Shiravi - دکتر شیروی
درصد ارفاقی (درصدی که مدیر عامل معمولاً به صورت استثنا در نظر می‌گیرد). Received ... زمان انتظار- زمان مورد انتظار برای تحویل – زمان در راه – مدت تهیه. Timing.