به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

زیرآب زدن به انگلیسی


chimigan.com
دهن لقی کرن!!!!! - مرجع زبان ایران - چی میگن
7 ژوئن 2014 ... سلام با نظر امین موافقم. snitch بیشتر معنی "زیرآب زدن" یا "خبرچینی کردن" رو میرسونه. ... به نظرم مشخص است که دهن لق بودن با جاسوس بودن یا خبرچین بودن لزوما یکی نیست. میتواند به آن ... دست به دهن رسیدن به انگلیسی چی میشه؟
english-paradise.mihanblog.com
welcome to our authentic blog about american english
23 سپتامبر 2012 ... البته یه قاعده ای هست که مربوط به انگلیسی سیاه پوستی نمیشه و ..... دقیقا معنی زیر اب زدن رو میده یه سری اطلاعاتو در مورد شخصی به یه نفر بگی.
arosekhoshbakht.rozblog.com
انشا انگليسي درباره حيوانات وحشي باترجمه - رزبلاگ
Sep 30, 2016 - انشا به زبان انگلیسی در مورد حیوانات; جستجو. انشا به ... انشا .... زیرآب زدن به انگلیسی,زیرآب زدن,زیر آب,زیرآب زنی,زیرآبی رفتن,زیرآب زنی در .
www.zabanamoozan.com
ضرب المثل های انگلیسی با ترجمه فارسی
ضرب المثل انگلیسی با ترجمه و معادل فارسی. ... یکی به میخ و یکی به نعل زدن ... تمرینات متنوع و جذاب آموزشی به صورت صوتی، تصویری و بازی، علاوه بر اینکه ...
aryaadib.blogfa.com
زبان و ادبیات فارسی - 7 - زبان عامیانه، اصطلاحات و ضرب المثل های فارسی
زبان کسی را موش خوردن سکوت کردن، با وجود ضرورت سخن نگفتن .... زمین خوردن از دست دادن تعادل و به زمین افتادن، شکست خوردن در زندگی، شکست خوردن در کُشتی.
www.kardoonline.com
بیشمار اصطلاح و عبارات و تکیه کلامهای عامیانه و رایج زبان انگلیسی
بیشمار اصطلاح و عبارات و تکیه کلامهای عامیانه و رایج زبان انگلیسی را در این ... kiss/marry the gunner's daughter : به توپ بسته شدن و تازیانه خوردن : تو فیلم های ...