به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

طلاق گرفته به انگلیسی


isiarticles.com
مقالات ISI طلاق : 56 مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
در این صفحه، تعداد 56 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت ... کمک های ژنتیکی و محیطی به روابط و نگرش طلاق .... افکار خودکشی در میان افرادی که والدین آن ها طلاق گرفته اند: یافته های حاصل از یک بررسی جامعه نماینده کانادا.
www.infopankki.fi
طلاق - Infopankki
... طلاق کنید. قوانین مربوط به طلاق در مجموعه قوانین مربوط به ازدواج رسمی مشخص شده اند. ... درخواست کردن طلاقفنلاندی | سوئدی | انگلیسی ... بسیاری از سازمانها و کلیسا ها فعالیتهای گروه مددکاری را برای افرادی که طلاق گرفته اند، برنامه ریزی می کنند.
www.irlanguage.com
مرجع آموزش زبان ایرانیان - جملات رایج انگلیسی در مورد نامزدی، ازدواج و ...
فرآیند یادگیری را از فارسی به انگلیسی تمرین کنید و جملات را صرفا از انگلیسی .... سوگواری و رهسپاری و خاک‌سپاری یه فرد مُرده و شیوه‌های گوناگون تسلیت گفتن.
forums.weare.ir
مجموعه جملات و اصطلاحات انگلیسی در مورد موضوعات مختلف - انگلیسی ...
29 سپتامبر 2013 ... جملات رایج زبان انگلیسی، در مورد عینک ها، چشم پزشکی، مشکلات چشمی و خرید عینک ..... 22- فوق دیپلم / لیسانس / فوق لیسانس / دکتری دارم. ... 24- به مدرک لیسانس در رشته های انسانی و هنر B.Aگفته می شود که مخفف عبارت Bachelor ...
www.daftar.org
سئوالات مربوط به شناسنامه - Interests Section of the Islamic Republic ...
جواب : طبق ماده 989 قانونی مدنی ایران هر ایرانی تا زمانیکه از طریق قانونی ترک .... سؤال: آیا میتوان فرم درخواست گواهی عدم سوء پیشینه را به زبان انگلیسی پر نمود؟
www.ucca.ca
Legal Terminology in Persian (Farsi) ترجمه لغات حقوقی انگلیسی به
ترجمه لغات حقوقی انگلیسی به زبان فارسی. Translator: Shahnaz Shahtoosi ...... آزادی موقت متهم از زندان پیش از دادگاه؛ به قید وثیقه. آزادی معمولا مشروط نیست مگر ...
fa.speaklanguages.com
واژگان انگلیسی برای خانواده - Speak Languages
در اینجا چند واژه انگلیسی مرتبط با خانواده شامل نامهای اعضای خانواده، واژه هایی برای توصیف وضعیت تاهل و چند کلمه ... (به طور آشنا granddad یا grandpa), پدربزرگ.
www.ssa.gov
English-Farsi Glossary — انگليسي فارسي فهرست ... - Social Security
تقريبی. ARC )AIDS Related Complex(. ا- آر- سی )گروه وابسته به اید ز(. Area Agency on Aging. سازمان محلی در مورد سالمندان. Area Code. کد ناحیه. Arise. ناشی شدن.