به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

علامت مساوی به انگلیسی

fa.wikipedia.org
علامت مساوی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
علامت مساوی یا نماد برابری (=) یکی از نمادهای ریاضی است که برای نمایش برابری به کار می‌رود. از این نماد بین دو کمیت که مقدار یکسانی داشته باشند، مثلاً در معادله‌ها، ...

farsitex.blogfa.com
تیر 1386 - فارسی تک - blogfa.com
در فارسی تک، گاهی لازم می شود تا یک متن انگلیسی را در بین دو دستور InE\ و .... برای استفاده از این محیط به صورت زیر عمل می کنیم ( علامت < یعنی حالت خط انگلیسی است و علامت > ... برای نوشتن یک متن در بالای علائمی چون مساوی، نتیجه می دهد و .
fathi5.mihanblog.com
معلم5 فتحی - علامتها در ریاضی - کاربرد
17 ا کتبر 2014 ... علامت ها ی اصلی در ریاضی. علامت, نام, معنی / تعریف, مثال. = مساوی, تساوی, 5 = 2+3. ≠, نامساوی, نابرابر, 5 ≠ 4 ... نسبت بین محیط دایره به قط دایره .... اعداد حسابی w است در حقیقت W حرف اول کلمه انگلیسی Whole به معنی کامل است
neopersia.org
کاراکترهای ویژه، علامتهایی که نمی توان آنها را با صفحه کلید تایپ کرد
آیا تا به حال موقعیتی پیش آمده که بخواهید بین دو کلمه فاصله بیشتری وجود داشته باشد. یا بخواهید ... شما می توانید به همان روشی که برای فضای خالی اضافی ایجاد کردیم این علامت را نیز به وجود بیاورید. یعنی با ... علامت پوند انگلیس, £, &pound;.
danesh.roshd.ir
: واژگان آمار - دانشنامه رشد
آمار, اآنالیز داده‌های شماره‌گذاری شده به خاطر تحقیق ، تصمیم یا اطلاعات ارتباطی نامعلوم ... فراوانی تجمعی, تقسیم‌بندی نمونه‌ای از مشاهدات با تعدادی از دسته‌ها به اضافه ...
www.bpums.ac.ir
انگلیسی ساده
به دنبال هم آوردن چندین اسم (word salad ) برای خواننده غیر انگلیسی زبان مشکل ساز است. ... استفاده از نمادهای مخصوص کوچکتر مساوی (≤) و بزرگتر مساوی (≥).
fa.wikipedia.org
جدول علائم ریاضی به ترتیب تاریخ اختراع - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
جدول زیر بسیاری از علائم متداول در ریاضیات را به ترتیب تاریخ اختراع یا ... of mathematical symbols by introduction date »، ویکی‌پدیای انگلیسی، دانشنامهٔ آزاد ...
sarayanenglish.blogfa.com
رياضيات انگليسي - زبان انگليسي سرايان (اندیشه) - blogfa.com
زبان انگليسي سرايان (اندیشه) - رياضيات انگليسي - آینده شما در اندیشه ماست - زبان انگليسي ... 15- می تونی این جمع را ذهنی حساب کنی یا نیاز به ماشین حساب داری ؟
www.ssa.gov
English-Farsi Glossary — انگليسي فارسي فهرست ... - Social Security
تقريبی. ARC )AIDS Related Complex(. ا- آر- سی )گروه وابسته به اید ز(. Area Agency on Aging. سازمان محلی در مورد سالمندان. Area Code. کد ناحیه. Arise. ناشی شدن.
bestdic.ir
All words - BestDic
Sexual, جنسي‌، تناسلي‌، وابسته‌ به‌ الت‌ تناسلي‌ و جماع‌. .... Sharpen, تيز كردن‌، تيز شدن‌، نوك‌ تيز كردن‌، تقلب‌ كردن‌، تند ..... انگليسي‌) تكان‌ خوردن‌، تكان‌ دادن‌.