به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

فرهنگ سازی به انگلیسی


www.bbc.com
داریوش آشوری از ترجمه تا فرهنگ‌نویسی، از جُستارنویسی تا ... - BBC
8 آگوست 2014 ... آشوری فقط به کار ترجمه و تألیف فرهنگ نپرداخته است، او مقالات یا ... گویی در زمانی دیگر انگلیسی به دنیا آمده است، از این روست که ترجمه‌اش به انگلیسی ... رفته برای ترجمۀ «چنین گفت زرتشت» نیچه ساخت یا پرورد، لباسی بود که ...
moodle.org
فرهنگ انگلیسی - فارسی اصطلاحات مودل - Moodle
در این فرهنگ معادل‌های به کار رفته در ترجمهٔ فارسی مودل معرفی خواهد شد.هر گونه نظر، انتقاد و یا ... توجه داشته باشید که ترجمهٔ کامل مودل در دست اقدام است و در آن از اصطلاحات معرفی شده استفاده شده است. لذا برخی از این لغات در ترجمهٔ ... شرکت کنندگان. عمومی.
fa.wikipedia.org
فرهنگ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
برای مثال، در ۱۹۵۲ آلفرد کلوبر (به انگلیسی: Alfred Kroeber ) و کلاید کلاکهون (به .... بود که یک هویت منسجم و احساس سرنوشت مشترک را برای مردم به وجود می‌آورد».
www.eecm.ir
دیکشنری آنلاین، ترجمه متن فارسی به انگلیسی، آنلاین دیکشنری ...
جهت خدمت رسانی به کاربران عزیز سایت مجموعه ای ارزشمند از دیکشنری و مترجم های مفید را به صورت آنلاین ارائه نموده ایم. امید است مفید فایده قرار گیرد. دیکشنری.
www.tarjomeh.com
دیکشنری انگلیسی به فارسی - Tarjomeh.com - Tarjomeh.com ترجمه
دیکشنری انگلیسی فارسی و انواع دیگر فرهنگ های لغت از جمله فرانسه، آلمانی و اسپانیایی به همراه فرهنگ واژگان تخصصی رشته های مختلف.
www.farsilookup.com
فرهنگ واژگان فارسی به انگلیسی
persian to english , english to english and perisan to persian dictionary.
www.englishiseasy.ir
دیکشینری آنلاین رایگان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
کامل ترین دیکشینری آنلاین رایگان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و لیست کامل اصطلاحات ... بر روی حرف مورد نظر کلیک کنید. ... توجه فرمائید:
www.hasht.com
دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی و فرهنگ لغت فارسی به انگلیسی
دیکشنری انگلیسی فارسی و فرهنگ لغت فارسي انگلیسي. ... ترجمه کلمات انگليسي به فارسي توسط 20 ديکشنري تخصصي • ترجمه کلمات فارسي • استفاده از بانک ...