به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

ماه به انگلیسی


www.irlanguage.com
مرجع آموزش زبان ایرانیان - جملات و اصطلاحات انگلیسی در مورد ماه محرم ...
جملات و اصطلاحات انگلیسی در مورد ماه محرم. Muharram. دانلود کتاب مکالمات روزمره, خرید به صورت لینک دانلود. برای دانلود کلیک کنید. قیمت: 8,500 تومان. توجه:.
www.languagecentre.ir
روزهای هفته به انگلیسی | ماه های سال به انگلیسی | ماه های ... - زبان امید
26 سپتامبر 2015 ... در این پست ما قصد داریم به اسامی ایام هفته و ماه ها به انگلیسی و همچنین توضیحات ... علاوه بر معنی روزهای هفته می توانید به تلفظ آنها که زیر نام هر روز قرار دارد نیز گوش کنید: ... آوریل (ماه چهارم سال، از 13 اردیبهشت تا 11 اسفند) April.
www.porseshkadeh.com
ترتيب ماه هاي ميلادي چيست؟ - Porseshkadeh
ماه های تقویم میلادی به ترتیب عبارتند از: ژانویه، فوریه، مارس، آوریل، مه، ژوئن، ژوئیه ، اوت (آگست)، سپتامبر، اکتبر، نوامبر و دسامبر. توجه داشته باشید این ماه ها در ...
www.worldtranslators.net
انتخاب کلمات در ترجمه فارسی به انگلیسی - شبکه مترجمین ایران
برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ترجمه فارسی به انگلیسی مراجعه نمائید. در زبان انگلیسی ... Dessert: (اسم) خوردنی شیرین مزه بعد از غذای اصلی، دسر! مثال: What ...
drzaban.com
دکتر زبان - آموزش زبان انگلیسی
سایت دکتر زبان در زمینه آموزش مکالمه زبان انگلیسی واقعی فعالیت می کند. این وبسایت وابسته به موسسه دیار زبان پارس می باشد. یادگیری زبان انگلیسی.
www.farsilookup.com
فرهنگ واژگان فارسی به انگلیسی
persian to english , english to english and perisan to persian dictionary.
eshraghtranslators.com
ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
شبکه مترجمین اشراق، ترجمه متون تخصصی را از فارسی به انگلیسی،انگلیسی به ... جنوبی است و بطور چشمگیری انگلیسی، زبان مورد علاقه ی میلیون ها چینی زبان شده است. ... مشتریان در ترجمه فارسی به زبان انگلیسی به این نکته توجه داشته باشند.
fa.wikipedia.org
ماه‌های میلادی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
ماه‌های میلادی در گاه شماری گریگوری (میلادی نو) به ترتیب زیر می‌باشد: .... برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و برعکس باید تعداد روزهای سپری شده از ابتدای هر کدام ...
www.farhangnews.ir
ترتيب ماه هاي ميلادي چيست؟ نام فارسی | فرهنگ نیوز
24 آگوست 2015 ... این ماه ها در زبان فارسی بگونه ای متفاوت تلفظ می شوند. برای دانستن تلفظ اصلی این ماه ها به واژه های انگلیسی آنها دقت فرمائید.