به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

معنی تهیه کنندگان به انگلیسی

moodle.org
فارسی: فارسی کردن برخی لغات انگلیسی - Moodle
در حال حاضر از دسترسی مهمان استفاده می‌کنید (ورود به سایت) ... فارسی کردن برخی لغات انگلیسی ... بعضی کلمات هستن که به فارسی ترجمه نشدن، مثل Calendar، Site Badges و Site Blogs داخل منو و ... چطور میشه این ها رو هم ترجمه کرد؟

fa.wikipedia.org
تهیه‌کننده تلویزیونی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
تهیه‌کننده تلویزیونی نقش اولیهٔ کنترل تمام جنبه‌های تولید را به عهده دارد، از ایده اولیه برنامهٔ تلویزیونی گرفته تا استخدام بازیگر و نظارت بر فیلم‌برداری و نظارت  ...
old.nlai.ir
معرفی منبع مرجع لاتین واژه نامه انگلیسی پیوسته آکسفورد
چگونگی ورق زدن واژه نامه! - ناخدای کشتی: این ویژگی استفاده کننده را قادر می سازد تا بداند در کجای OED قرار دارد. علاوه بر این دسترسی آسان و سریع به بخش های ...
eshraghtranslators.com
انتخاب کلمات مناسب در ترجمه انگلیسی به فارسی - شبکه مترجمین اشراق
در زبان انگلیسی، برای اشاره به مفاهیم از کلمات متنوعی استفاده می‌شود که هر کدام دارای تفاوت‌های ظریفی هستند ... به عبارت دیگر، before یک مرحله از ago عقب‌تر است.
fa.wikipedia.org
عوامل تولید فیلم - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
عوامل تولید یک فیلم به بخش‌های مختلف تقسیم شده‌است، که هر کدام در یک جنبهٔ خاص از تولید متخصص هستند. مواضع عوامل تولید فیلم در طول سال‌ها به سبب تغییرات ...
www.languageties.com
حوصله م سر رفته به انگلیسی | انجمن زبان انگلیسی لنگوئج تایز
26 مارس 2015 ... کسی می دونه " حوصله م سر رفته" به انگلیسی چی میشه؟ ... رفتن به محتوای اصلی. دروس · سطح مبتدی (A1) ... Forums: ترجمه فارسی به انگلیسی.
www.ssa.gov
English-Farsi Glossary — انگليسي فارسي فهرست ... - Social Security
تقريبی. ARC )AIDS Related Complex(. ا- آر- سی )گروه وابسته به اید ز(. Area Agency on Aging. سازمان محلی در مورد سالمندان. Area Code. کد ناحیه. Arise. ناشی شدن.
bestdic.ir
All words - BestDic
Sexual, جنسي‌، تناسلي‌، وابسته‌ به‌ الت‌ تناسلي‌ و جماع‌. .... Sharpen, تيز كردن‌، تيز شدن‌، نوك‌ تيز كردن‌، تقلب‌ كردن‌، تند ..... انگليسي‌) تكان‌ خوردن‌، تكان‌ دادن‌.
dr.shiravi.com
واژگان فارسی به انگلیسی - Dr. Shiravi - دکتر شیروی
درصد ارفاقی (درصدی که مدیر عامل معمولاً به صورت استثنا در نظر می‌گیرد). Received ... زمان انتظار- زمان مورد انتظار برای تحویل – زمان در راه – مدت تهیه. Timing.
www.parstranslator.net
مترجم پارس- ترجمه آنلاین فارسی به انگلیسی و آلمانی و فرانسه
مترجم فارسی به انگلیسی/فرانسه/آلمانی ارائه شده بر اساس مترجم گوگل تهیه شده است. ترجمه متن ورودی شما، در پائین همین فرم نمایش داده می شود. در صورتیکه بصورت  ...