به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

معنی هجری شمسی به انگلیسی

www.youtube.com
تبدیل فرمت تاریخ هجری شمسی به میلادی - YouTube
8 مارس 2014 ... موقع تکمیل فرم ثبت نام باید تاریخ تولد خود را به صورت میلادی وارد کنیم. مشکل اینجاست... ... تبدیل فرمت تاریخ هجری شمسی به میلادی .... Moshiri_052814 در اسلام، هیچ نام و ننگی مطرح نیست - معنای ماه‌های عربی‌ - Duration: 45:09.

www.islamquest.net
مزیت های تقویم جلالی نسبت به تقویم های قمری و میلادی چیست ...
تقویم جلالی در سال 467 هجری در زمان سلطنت جلال الدین ملک شاه سلجوقی (نام ... لطفاً ویژگیهای تقویم جلالی (هجری شمسی) و مزیتهای آن نسبت به تقویم های قمری و میلادی را توضیح دهید؟ ..... کلمه‌ی «العبرة» از ماده «ع ب ر‌« در زبان عربی به معنای اشک است.
calendar.ut.ac.ir
مباني تقويم - تقويم هجري شمسي
اولين بار عبارت « هجري شمسي» در تقويم رسمي سال 4-1303 هجري قمري آمد. ... ترتيب وي براي اولين بار تقويمي را اختراع و ابداع كرد كه امروزه به نام «تقويم هجري شمسي بُرجي» معروف شده است. ... اين مبداء مطابق روز جمعه 19 مارس 622 ميلادي(يولياني) است.
www.hawzah.net
آیا می توان به انگلیسی یا فارسی نماز خواند؟
برای اطلاع از ترجمه نماز و اذان می توانید به رساله های عملیه فارسی یا انگلیسی و ... آن را به پادارند، يقينا به تمامى آثار و بركات نماز كه به بخشى از آن در پاسخ به سوال هاى ...
www.noavard.co
تاریخ امروز – تاریخ میلادی، شمسی و قمری امروز • نوآورد
26 ژوئن 2016 ... تاریخ امروز - تاریخ میلادی امروز - امروز چندمه - نتریخ امروز ایران - تاریخ شمسی - تاریخ روز - امروز در تاریخ - تاریخ افغانستان به صورت آنلاین و ...
fa.wikipedia.org
گاه‌شماری هجری قمری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
این صفحه به زبان انگلیسی است و به صورت نابرخط (آفلاین) نیز ... محاسبه تاریخ هجری قمری بر اساس میزان رویت ماه در هر نقطه از ...
fa.wikipedia.org
گاه‌شماری هجری خورشیدی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
این صفحه به زبان انگلیسی است و به صورت نابرخط (آفلاین) نیز کار می‌کند ... مبدل تاریخ هجری شمسی · تقویم شمسی، میلادی، قمری ...
jdf.scr.ir
تاریخ هجری شمسی - Jdf
تقویم هجری شمسی که هم اکنون تقویم رسمی کشور است،ازهر لحاظ به جز در نام و تعداد ..... این صفحه به زبان انگلیسی است و به صورت نابرخط (آفلاین) نیز کار میکند.
moodle.org
فارسی: تقویم شمسی در حالت زبان انگلیسی - Moodle
من تقویم را کامل نصب کردم ولی وقتی در حالت زبان انگلیسی هستم به جای نام ماه هاmonth1 و. . . درج میشه میشه لطفا بگین اشکال کارم از کجاست؟
www.sarzamindownload.com
تبدیل تاریخ شمسی به میلادی - میلادی به شمسی - سرزمین دانلود
برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی از گزینه اول، و برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی از گزینه دوم ... به محض ورود اطلاعات، تاریخ تبدیل شده نمایش داده می شود.