به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

معنی وکیل به انگلیسی

clk.journals.pnu.ac.ir
وکالت ثانوی مطالعه تطبیقی در فقه، حقوق ایران و انگلیس محسن ایزانلو
اعطای وکالت از سوی وکیل به شخص ثالث بر دو قسم اصلی است:1- توکیل به غیر، ... وکیل اول در فرض توکیل به وکیل دادگستری در نظر گرفت، یا بالعکس قائل به وجود چنین ... نیابت در لغت به معنی جانشینی و خلافت بوده و در اصطلاح حقوقی به معنای ...... 32-Anson, William, (1945), » Principles of English Law of Contract and of ...

www.proz.com
وکیل پایه یک دادگستری > senior attorney-at-law/solicitor - ProZ.com
Mar 4, 2012 ... (KudoZ) Farsi (Persian) to English translation of وکیل پایه یک دادگستری: senior attorney-at-law/solicitor [application for shares - Law (general) ...
fa.wikipedia.org
وکیل تسخیری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
وکیل تسخیری (Public Defender or law officer) یک وکیل مدافع (یا در مواردی هئیت ... اگر دادگاه تشخیص دهد که متهم قادر به انتخاب وکیل نیست با استفاده از بودجه ...
www.applyabroad.org
معنی کلماتی در ریدینگ و لیسنینگ که فکر میکنیم می دونیم! و کلمات ...
15 آگوست 2012 ... subjective: برعکس کلمه قبلی هست به معنی وابسته به طرز تفکر شخص، یه موقع موضوعی معنی نکنید!!! .... extend:بزرگ شدن، طولانی شدن و یه معنیش هم offer به عنوان فعل(extension هم به عنوان ..... English-English استفاده کنین!
www.olink.ir
Report - ترجمه انگلیسی به فارسی . ترجمه فارسی به ... - قلم طلایی
واحد بازرسی مرکز ، وظیفه نظارت بر عملکرد مترجمین و جلب رضایت مشتریان مجموعه خدماتی قلم طلایی را بر عهده دارد. . انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی report.
www.worldtranslators.net
ترجمه کلمات و عبارات روزمره به فرانسه - شبکه مترجمین ایران
اعداد. بيست. vingt. يک. un, une. سي. trente. دو. deux. چهل. quarante. سه. trios. پنجاه. cinquante. چهار. quatre. شصت. soixante. پنج. cinq. هفتاد. soixante-dix. شش. six.
khabarpu.com
دیکشنری آنلاین, مترجم گوگل و بینگ, فرهنگ لغت آنلاین - خبر پو
دیکشنری آنلاین فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کلمه و متن,مترجم گوگل, فرهنگ لغت,ترجمه گوگل,مترجم گوگل,دیکشنری انگلیسی,دیکشنری متن گوگل.
eshraghtranslators.com
ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
شبکه مترجمین اشراق، ترجمه متون تخصصی را از فارسی به انگلیسی،انگلیسی به ... جنوبی است و بطور چشمگیری انگلیسی، زبان مورد علاقه ی میلیون ها چینی زبان شده است. ... مشتریان در ترجمه فارسی به زبان انگلیسی به این نکته توجه داشته باشند.