به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

کلمه دزدی به انگلیسی

www.almaany.com
ترجمة و معنی کلمه دزد در فرهنگ لغت فارسی-عربی اصطلاحات صفحه 1
معنی دزد تعریف کلمه دزد در فرهنگ لغت آنلاین المعانی مبحث مورد جستجو موضوع است در فرهنگ لغت ... دیکشنری انگلیسی · دیکشنری عربی به عربی · مترادف و متضاد.

fa.wikipedia.org
دزدان دریایی کارائیب - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
دزدان دریایی کارائیب (به انگلیسی: Pirates of the Caribbean ) فیلمی پنج گانه، ... داستان فیلم در دریای کاراییب رخ می‌دهد که ماجراهای عده‌ای دزد دریایی را روایت می‌کند.
www.almaany.com
ترجمة و معنی کلمه دزدي در فرهنگ لغت فارسی-عربی اصطلاحات صفحه 1
معنی دزدي تعریف کلمه دزدي در فرهنگ لغت آنلاین المعانی مبحث مورد جستجو موضوع است در فرهنگ لغت فارسی-عربی فرهنگ ... علا قمند به دزدي [عمومی], مصاب بداء السرقة.
rapidlearn.ir
داستان خیلی کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی | آموزش سریع زبان
موضوع این داستان درباره مردی است که برای دزدی به بانک می رود. ... دقت کنید در صورتی که معنی کلمه ای را نمی دانستید می توانید معنی آن را در دیکشنری پیدا کنید.
researcheditor.ir
سرقت ادبی به چه معنی است؟ - Research Editor
سرقت علمی- ادبی یعنی استفاده از ايده ها و عبارات ديگران، به عنوان نظریه و ایده خود. ... ویرایش انگلیسی و ویراستاری انگلیسی مقاله کلمه ای 59 تومان English Editing ... تشخیص plagiarism ترجمه علمی ویراستاری انگلیسی نیتیو دانلود مقالات علمی ... آنها به حساب می آید و زمانیکه کپی و به اسم فرد دیگری عرضه شود این نوعي دزدی ...
m-tavakol.blogfa.com
آموزش زبان انگلیسی آمریکائی - ترجمه رمان علی بابا و چهل دزد قسمت ششم
با عرض سلام به همه خوانندگان عزیز در این قسمت نیز به ادامۀ داستان علی بابا و چهل دزد که توسط جاناتان اسکات در سال 1890 به انگلیسی ترجمه شد و از آنجا که رمان زیر به بریتیش است نه آمریکائی هر جا که لغتش ..... غارت کننده، چپاول گر، به یغما برنده.
fa.wikiquote.org
ضرب‌المثل‌های انگلیسی - ویکی‌گفتاورد
مترادف فارسی: «عروس نمی‌توانست برقصد، می‌گفت زمین کج است. ... ترجمه: «انسان نیک در جمع اشرار، شریرترین آن‌ها به نظر می‌رسد.» مترادف ...... خواستن توانستن است!
en.wikiquote.org
Talk:Persian proverbs - Wikiquote
"آبکش و نگاه کن که به کفگیر میگه تو سه سوراخ داری." Literal Translation: ... Connotation: He talks the talk but doesn't walk the walk; English Equivalent: Great talkers are little doers. "آدم خوش معامله، ..... "از این گوش میگیره، از آن گوش در میکنه.".
fa.wikipedia.org
فهرست واژگان انگلیسی با ریشه فارسی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
فارسی و انگلیسی به عنوان دو زبان هندواروپایی واژگان بسیاری از زبان نیاهندواروپایی به ارث برده‌اند. بسیاری از این واژگانِ همانند شکل مشابهی نیز دارند. اما موضوع این ...
bestdic.ir
All words - BestDic
Sexual, جنسي‌، تناسلي‌، وابسته‌ به‌ الت‌ تناسلي‌ و جماع‌. .... Sharpen, تيز كردن‌، تيز شدن‌، نوك‌ تيز كردن‌، تقلب‌ كردن‌، تند ..... انگليسي‌) تكان‌ خوردن‌، تكان‌ دادن‌.