به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

کلمه سل به انگلیسی

hcot.ir
طرز گفتن سال به انگلیسی | سراي عالي ترجمه - Hcot.ir
5 مارس 2015 ... numbers طرز گفتن سال. مرسوم‌ترین روش برای گفتن سال، گفتن اعداد به صورت دو تایی است. یعنی به سال 1920 گفته می‌شود: nineteen-twenty.

old.nlai.ir
معرفی منبع مرجع لاتین واژه نامه انگلیسی پیوسته آکسفورد
چگونگی ورق زدن واژه نامه! - ناخدای کشتی: این ویژگی استفاده کننده را قادر می سازد تا بداند در کجای OED قرار دارد. علاوه بر این دسترسی آسان و سریع به بخش های ...
www.languagecentre.ir
روزهای هفته به انگلیسی | ماه های سال به انگلیسی | ماه های ... - زبان امید
26 سپتامبر 2015 ... در این پست ما قصد داریم به اسامی ایام هفته و ماه ها به انگلیسی و همچنین توضیحات ... علاوه بر معنی روزهای هفته می توانید به تلفظ آنها که زیر نام هر روز قرار دارد نیز گوش کنید: ... آوریل (ماه چهارم سال، از 13 اردیبهشت تا 11 اسفند) April.
www.worldtranslators.net
ترجمه کلمات و عبارات روزمره به فرانسه - شبکه مترجمین ایران
اعداد. بيست. vingt. يک. un, une. سي. trente. دو. deux. چهل. quarante. سه. trios. پنجاه. cinquante. چهار. quatre. شصت. soixante. پنج. cinq. هفتاد. soixante-dix. شش. six.
www.tarjomeh.com
دیکشنری انگلیسی به فارسی - Tarjomeh.com - Tarjomeh.com ترجمه
دیکشنری انگلیسی فارسی و انواع دیگر فرهنگ های لغت از جمله فرانسه، آلمانی و اسپانیایی به همراه فرهنگ واژگان تخصصی رشته های مختلف.
www.worldtranslators.net
تاریخ زبان انگلیسی - شبکه مترجمین ایران
آنگل‌ها که بزرگترین طایفه را تشکیل می‌دادند جزیره را ْآنگلند یعنی سرزمین آنگل‌ها نامیدند و زبانی که با آن صحبت می‌کردند نیز به تدریج انگلیش یا به زبان ما ...
www.ssa.gov
English-Farsi Glossary — انگليسي فارسي فهرست ... - Social Security
تقريبی. ARC )AIDS Related Complex(. ا- آر- سی )گروه وابسته به اید ز(. Area Agency on Aging. سازمان محلی در مورد سالمندان. Area Code. کد ناحیه. Arise. ناشی شدن.
dictionary.abadis.ir
فارسی به انگلیسی - دیکشنری آنلاین آبادیس
فارسی به انگلیسی. ... رای به دیکشنری آبادیس. دیکشنری آنلاین ارتباط با دیکشنری تلگرام دیکشنری. مترجم. Abadis - آبادیس دیکشنری ...
dr.shiravi.com
واژگان فارسی به انگلیسی - Dr. Shiravi - دکتر شیروی
درصد ارفاقی (درصدی که مدیر عامل معمولاً به صورت استثنا در نظر می‌گیرد). Received ... زمان انتظار- زمان مورد انتظار برای تحویل – زمان در راه – مدت تهیه. Timing.