به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

کلمه عروسک به انگلیسی


www.almaany.com
ترجمة و معنی کلمه عروسک در فرهنگ لغت فارسی-عربی اصطلاحات صفحه 1
معنی عروسک تعریف کلمه عروسک در فرهنگ لغت آنلاین المعانی مبحث مورد ... عروسک خيمه شب بازي [عمومی], دمية , دمية متحرکة ... عروج عيسي به اسمان [عمومی], صعود.
fa.wikipedia.org
تئاتر - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
تئاتر یا نمایش شاخه‌ای از هنرهای نمایشی است که به بازنمودن داستان‌ها برابر تماشاکنان .... از این رو این تمدن‌ها به جهات مختلف زیربنای ادبیات غرب به شمار می‌آیند.
fa.wikipedia.org
پویانمایی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
اِستاپ‌موشن (به انگلیسی: Stop motion ) شیوه‌ای از پویانمایی است که در آن با ... او در سال ۱۹۰۸ فیلمی با نام صحنه خیالات(به انگلیسی: Phantasmagoria ) را ساخت.
www.youtube.com
اجرای نمایش عروسکی کودکان 4 ساله ایرانی که زبان انگلیسی را به ...
23 نوامبر 2014 ... یک خبر جدید برای کوچولوهای عزیز خاله ستاره کلاس های آموزش زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری توسط خاله ستاره راه اندازی شد در این کلاس ها ...
bestdic.ir
All words - BestDic
Ta, (انگليسي‌ - در اصط‌لاح‌ كودكان‌) متشكرم‌ (sknaht). Tab, صورتحساب‌، هزينه‌، برگ‌، باريكه‌، حساب‌، شمارش‌، باريكه‌. Tab, دادن‌ به‌، نوار زدن‌ به‌، نشاندار كردن‌، گلچين‌ كردن‌.
www.worldtranslators.net
ترجمه فارسی به روسی و روسی به فارسی عبارات و کلمات روزمره
احوالپرسی ها. ترجمه روسی. ترجمه فارسی. توضیحات. Здравствуйте! درود! رسمی، در هر زمان به کار می رود. Доброе утро. صبح به خیر. --. Добрый день. عصر به خیر. --.
khabarpu.com
دیکشنری آنلاین, مترجم گوگل و بینگ, فرهنگ لغت آنلاین - خبر پو
دیکشنری آنلاین فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کلمه و متن,مترجم گوگل, فرهنگ لغت,ترجمه گوگل,مترجم گوگل,دیکشنری انگلیسی,دیکشنری متن گوگل.
irantypist.com
ترجمه فارسی به انگلیسی - موسسه ایران تایپیست
توضیح روش ترجمه تخصصی متون و مقالات فارسی به انگلیسی: .... ترجمه فارسی به انگلیسی جغرافیای طبیعی; جغرافیا و برنامه ریزی; جغرافیا و برنامه ریزی شهری ...
fa.wikipedia.org
فهرست واژگان انگلیسی با ریشه فارسی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
فارسی و انگلیسی به عنوان دو زبان هندواروپایی واژگان بسیاری از زبان نیاهندواروپایی به ارث برده‌اند. بسیاری از این واژگانِ همانند شکل مشابهی نیز دارند. اما موضوع این ...