به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

کلمه مسافرت به انگلیسی


ariatarjoman.com
کاربرد و تفاوت vacation و holiday ، با معنی و معادل فارسی - خدمات ...
25 ژوئن 2015 ... اما، همانطور که با توجه با توجه به توضیحات فوق نیز میتوان حدس زد، معادل رایج در انگلستان و انگلیسی بریتانیایی "Summer Holidays" و معادل رایج ...
www.asemooni.com
اصطلاحات عمومی انگلیسی در سفر - آسمونی
اصطلاحات عمومی انگلیسی در سفر به صورت زیر است. ... وقتی شما اوقات سختی را در اقامت در جایی میگذرانید و خواستار سفر کردن و دیدن مکان های جدید هستید، می گویند ...
www.irlanguage.com
مرجع آموزش زبان ایرانیان - جملات و اصطلاحات انگلیسی در مورد مسافرت ...
جملات رایج زبان انگلیسی، در مورد کلیات سفر، در فرودگاه، بخش های مختلف فرودگاه، بلیط پرواز، چک کردن بار و مسافر، سوار شدن به هواپیما، زمان و ساعت پرواز و .
fa.wikipedia.org
گردشگری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
گردشگری، سیاحت یا توریسم و نیز جهانگردی به طور کلی به عنوان مسافرت ... مبدأ و مقصد و چرخش دارد که از طریق زبان‌های فرانسه و انگلیسی به فارسی راه یافته‌است.
www.zabanamoozan.com
انگلیسی در سفر
تماس تلفنی است که توسط هتل به منظور بیدار باش برای رسیدن به یک جلسه یا پرواز برقرار می شود. شما می توانید تماس بیدار باش را از پذیرش درخواست کنید.
fa.speaklanguages.com
عبارت های انگلیسی مربوط به سفر - Speak Languages
سفر. در اینجا عبارت های انگلیسی عمومی می آیند که برای انواع سفر مناسبند. ... بعدی به پورتموث چه ساعتی هست؟ bus, اتوبوس. train, قطار ... سفر خوبی داشته باشی!
eshraghtranslators.com
ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
شبکه مترجمین اشراق، ترجمه متون تخصصی را از فارسی به انگلیسی،انگلیسی به ... جنوبی است و بطور چشمگیری انگلیسی، زبان مورد علاقه ی میلیون ها چینی زبان شده است. ... مشتریان در ترجمه فارسی به زبان انگلیسی به این نکته توجه داشته باشند.