به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

کلمه ی پشت صحنه به انگلیسی

digiato.com
سلطان کلمه ها؛ معرفی بازی WordBrain Themes - دیجیاتو
5 آوريل 2016 ... فکر می کنید که دایره لغات ذهنتان چند واژه انگلیسی را در بر می گیرد؟ صد؟ ... اگر دوست دارید میزان تسلط تان به کلمات انگلیسی را بسنجید، ما بازی ... در باب سفری سه روزه به ماسال گیلان · نگاهی به تصاویر پشت صحنه ی ضبط تست ...

digiato.com
معرفی 504 لغت؛ یک اپلیکیشن خوب آموزشی برای گسترش دایره لغات ...
11 سپتامبر 2016 ... تفاوتی نمی کند برای گسترش دایره لغات انگلیسی تان چه روشی را به کار می گیرید. ... محتوای آموزشی 504 لغت در دو بخش مجزا به شما ارائه می شود: بخش Word .... در باب سفری سه روزه به ماسال گیلان · نگاهی به تصاویر پشت صحنه ی ...
fa.wikipedia.org
ویکی‌پدیا:زبان و زبان‌شناسی/بایگانی ۱۸ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
یک معادل مناسب و کوتاه برای Upcoming films می‌خواستم، قطعاً رده:فیلم‌های تازه وارد ترجمه درستی نیست. ... "همیاری" به معنی کمک متقابل است و به نظر من معادل خوبی برای آن نیست. ... در انگلیسی دو معنی دارد، همکار و «شریک زندگی» به نظرم کلمه اول برای این اضافه .... back end پشت صحنه Cnevis (بحث) ۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۶:۳۸ ( UTC).
digiato.com
معرفی ربات واژه یاب؛ فرهنگ لغات فارسی، انگلیسی و عربی در تلگرام ...
9 سپتامبر 2016 ... این روزها آن قدر به کلمات انگلیسی و عربی برمی خوریم که گاه معنی بیشتر آن ... همانطور که گفته شد ربات واژه یاب علاوه بر معنی لغات انگلیسی قادر است، .... ایران به آن مبتلا است · پشت صحنه هایی از ضبط تست سقوط Honor 5X هوآوی ...
fa.wikipedia.org
فهرست اصطلاحات سینمایی و تئاتر - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
اتالوناژ (تصحیح رنگ در فیلم): به اصلاح رنگ ونور فیلم، درمرحلهٔ پایانی تدوین می‌گویند که درآن ... برداشت: به فیلمبرداری ازیک صحنه، برداشت می‌گویند. ..... نور پشتی که از پشت موضوع تابانده شده، نور اصلی ویک نور ضعیف تر برای پوشاندن سایه‌ها.
www.tvr.ir
فرهنگ اصطلاحات و واژگان تخصصی سینمایی
30 آگوست 2014 ... این روش به ویژه برای پیش بینی صحنه هایی که از جلوه های ویژه در آنها استفاده ... استدیکم ، پایه ای است که به کمربند متصل می شود و روی سینه و پشت فیلم ..... این لغت در زبان یونانی به معنای چرخش جادوئی است و در اینجا ، یک وسیله ...
www.almaany.com
ترجمة و معنی کلمه وراء در فرهنگ لغت عربی-فارسی اصطلاحات صفحه 1
دیکشنری انگلیسی · دیکشنری عربی به عربی · مترادف و متضاد ... وراء [عمومی], وراء : عقب , پشت سر , باقي کار , باقي دار , عقب مانده , داراي پس افت , عقب ... الي وراء [ عمومی], الي وراء : قهقرايي , به عقب , غافلگير , ناگهان , منزوي , پرت ... افتاد ، به دنبال .
khabarpu.com
دیکشنری آنلاین, مترجم گوگل و بینگ, فرهنگ لغت آنلاین - خبر پو
دیکشنری آنلاین فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی کلمه و متن,مترجم گوگل, فرهنگ لغت,ترجمه گوگل,مترجم گوگل,دیکشنری انگلیسی,دیکشنری متن گوگل.
www.tarjomeh.com
دیکشنری انگلیسی به فارسی - Tarjomeh.com - Tarjomeh.com ترجمه
دیکشنری انگلیسی فارسی و انواع دیگر فرهنگ های لغت از جمله فرانسه، آلمانی و اسپانیایی به همراه فرهنگ واژگان تخصصی رشته های مختلف.
bestdic.ir
All words - BestDic
Sexual, جنسي‌، تناسلي‌، وابسته‌ به‌ الت‌ تناسلي‌ و جماع‌. .... Sharpen, تيز كردن‌، تيز شدن‌، نوك‌ تيز كردن‌، تقلب‌ كردن‌، تند ..... انگليسي‌) تكان‌ خوردن‌، تكان‌ دادن‌.