به انگلیسی

اشتراک گذاشته شده با :

کوتاه به انگلیسی


learning.salamzaban.com
Simple English News Lessons – آموزش رایگان و آسان زبان انگلیسی
را بر روی سایت سلام زبان و بخش اخبار ساده به زبان انگلیسی مطالعه نمایید. ... روز یک خبر کوتاه و بروز را در مورد دنیا مطالعه نمایید و گوش دهید تا به تقویت زبان شما و  ...
conversation.salamzaban.com
مکالمات کوتاه – اتاق رایگان مکالمه زبان انگلیسی
اتاق رایگان مکالمه زبان انگلیسی ... 3 - مکالمه در مورد ترک کردن و رفتن از محل مکالمه · 4 - مکالمه در مورد پذیرش دعوت به یک مهمانی · 5 - مکالمه در مورد ردکردن دعوت به یک ...
hcot.ir
دانلود کتاب 40 داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه | سراي عالي ترجمه
این کتاب 40 داستان یک صفحه ای و کوتاه انگلیسی به همراه ترجمه فارسی آن می باشد. ... و اگه مثلا تو هر 10 خط فقط یه کلمه ی جدید باشه، اون متن بسیار ساده تلقی میشه.
rapidlearn.ir
داستان کوتاه انگلیسی | آموزش سریع زبان
افرادی که شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنند، بهتر است در محیط های مختلف ... اغلب زبان آموزان به دنبال داستان های انگلیسی صوتی همراه با متن می باشند و ...
www.alamto.com
جملات کوتاه ناب انگلیسی با ترجمه - آلامتو
14 ژانويه 2011 ... جملات کوتاه انگلیسی,جملات ناب انگلیسی با ترجمه فارسی,متن های کوتاه و پرمعنی انگلیسی با ترجمه فارسی,جملات تیکه دار خارجی به صورت انگلیسی با معنی فارسی ,english quotes. ... متن های زیبای انگلیسی ترجمه دار.
www.englishiseasy.ir
دیکشینری آنلاین رایگان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی
کامل ترین دیکشینری آنلاین رایگان انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی و لیست کامل اصطلاحات ... بر روی حرف مورد نظر کلیک کنید. ... توجه فرمائید:
zabanshenas.com
داستان های کوتاه و واقعی به زبان انگلیسی با ترجمه فارسی - زبانشناس
داستان های کوتاه و بلند انگلیسی به همراه فایل صوتی ، ترجمه، تفسیر و اطلاعات تکمیلی. طبقه بندی شده برای کودکان، نوجوانان، و سطوح پیشرفته تر (تافل و آیلتس)
teacherheydari.blogfa.com
آموزش زبان انگلیسی - Short stories( داستانهای کوتاه )
جیم با کنجکاوی نگاهی به دور و بر اتاق انداخت و بعد با آهنگی تقریبا همراه با بلاهت ..... تصمیم داشتند خودشان را متواضعانه بصورت یک "د" حقیر و ناچیز کوچک کنند.